rot ic 3Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, w partnerstwie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, organizuje 26 września 2018 r. (środa) konferencję dla przedsiębiorców, pracodawców oraz młodzieży szkół średnich powiatu dębickiego. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Zespołu Szkół Muzycznych w Dębicy (ul. Kościuszki 8), o godz. 9.30.

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 19 września 2018 r. (środa) pod nr telefonu 14 680 91 45, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w PUP (pok. nr 9).

PROGRAM KONFERENCJI

• 21 Wrz
    XII Zapaśniczy Memoriał Dębickich Mistrzów im. Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada, Andrzeja Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day

• 30 Lis