sypendium miniWraz z rozpoczęciem roku szkolnego i akademickiego zachęcamy do  zapoznania się z ofertami stypendialnymi dla studentów, uczniów oraz młodych naukowców. W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów, artykuły o stypendiach i grantach, regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów, wskazówki, jak starać się o stypendia, listę organizatorów programów stypendialnych, badania rynku stypendialnego oraz porady dla instytucji przyznających stypendia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru