sypendium miniWraz z rozpoczęciem roku szkolnego i akademickiego zachęcamy do  zapoznania się z ofertami stypendialnymi dla studentów, uczniów oraz młodych naukowców. W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów, artykuły o stypendiach i grantach, regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów, wskazówki, jak starać się o stypendia, listę organizatorów programów stypendialnych, badania rynku stypendialnego oraz porady dla instytucji przyznających stypendia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut