3256424-26„Akcja Segregacja” - pod takim hasłem odbywało się sprzątanie świata 2018 w powiecie dębickim.  Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym w Dębicy zachęcił do udziału w tym proekologicznym przedsięwzięciu młodych ludzi z całego powiatu. W akcję zaangażowali się uczniowie z kilkunastu szkół oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Kolejną edycję powiatowego sprzątania w lasach, którą przeprowadzono w dniach 25 i 26 września br., Starostwo zorganizowało we współpracy z Nadleśnictwem Dębica. Organizatorzy zapewnili uczestnikom akcji transport, rękawice i worki na śmieci, a po ciężkiej pracy zaprosili wszystkich do wspólnego grillowania.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru
    V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością "I Ty Masz Talent", Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Os., godz. 9.30. 09:30 to 10:30