strzelectwo miniW dniach 25 – 27 września 2018 r. we Francuskiej miejscowości Chateauroux, odbył się Puchar Świata w Strzelectwie Pneumatycznym Osób Niewidomych i Słabowidzących. Reprezentantka Kadry Polski, zawodniczka Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”, Barbara Moskal wraz z asystentem: Katarzyną Moskal, nie miała sobie równych!. Wywalczyła dwa złote medale, zdobywając tytuł Mistrzyni Świata zarówno w postawie leżąc jak i stojąc.

Dla Barbary Moskal, mieszkanki powiatu dębickiego, był to debiut w Turnieju rangi Światowej. Sukces, który osiągnęła to praca przede wszystkim Jej samej, trenera: ppłk Zbigniewa Sebzdy oraz asystentki, z którą na co dzień pracuje: Katarzyny Moskal.

• 23 Sty
    IV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 31 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day