strzelectwo miniW dniach 25 – 27 września 2018 r. we Francuskiej miejscowości Chateauroux, odbył się Puchar Świata w Strzelectwie Pneumatycznym Osób Niewidomych i Słabowidzących. Reprezentantka Kadry Polski, zawodniczka Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”, Barbara Moskal wraz z asystentem: Katarzyną Moskal, nie miała sobie równych!. Wywalczyła dwa złote medale, zdobywając tytuł Mistrzyni Świata zarówno w postawie leżąc jak i stojąc.

Dla Barbary Moskal, mieszkanki powiatu dębickiego, był to debiut w Turnieju rangi Światowej. Sukces, który osiągnęła to praca przede wszystkim Jej samej, trenera: ppłk Zbigniewa Sebzdy oraz asystentki, z którą na co dzień pracuje: Katarzyny Moskal.

• 01 Gru
    XIX Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, ul. Lisa 2, godz. 9:00. All Day

• 15 Gru
    Memoriał Dębickich Mistrzów - K. Lipienia, R. Świerada, A. Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day