strzelectwo miniW dniach 25 – 27 września 2018 r. we Francuskiej miejscowości Chateauroux, odbył się Puchar Świata w Strzelectwie Pneumatycznym Osób Niewidomych i Słabowidzących. Reprezentantka Kadry Polski, zawodniczka Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”, Barbara Moskal wraz z asystentem: Katarzyną Moskal, nie miała sobie równych!. Wywalczyła dwa złote medale, zdobywając tytuł Mistrzyni Świata zarówno w postawie leżąc jak i stojąc.

Dla Barbary Moskal, mieszkanki powiatu dębickiego, był to debiut w Turnieju rangi Światowej. Sukces, który osiągnęła to praca przede wszystkim Jej samej, trenera: ppłk Zbigniewa Sebzdy oraz asystentki, z którą na co dzień pracuje: Katarzyny Moskal.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru
    V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością "I Ty Masz Talent", Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Os., godz. 9.30. 09:30 to 10:30