sesja 2018Wczoraj (10 października br.) odbyła się LI sesja Rady Powiatu Dębickiego w Starostwie Powiatowym w Dębicy, podczas której wręczono szereg podziękowań i nagród.

Odznaczenie za zasługi dla ochrony zdrowia otrzymała Pani lek. med. Stanisława Krasnoid oraz Pani lek. med. Stanisława Dybowska.  Za osiągnięcia w dziedzinie sportu nagrodę otrzymała dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Świata w Strzelectwie - Barbara Moskal. W czasie sesji Radni jak i goście mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z broni, którą na co dzień trenuje Barbara. Gratulacje z rąk Starosty Powiatu Dębickiego  oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Dębickiego otrzymała również I Wicemiss Polski Nastolatek 2018 - Karolina Zaworska.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar
    V Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day