sesja 2018Wczoraj (10 października br.) odbyła się LI sesja Rady Powiatu Dębickiego w Starostwie Powiatowym w Dębicy, podczas której wręczono szereg podziękowań i nagród.

Odznaczenie za zasługi dla ochrony zdrowia otrzymała Pani lek. med. Stanisława Krasnoid oraz Pani lek. med. Stanisława Dybowska.  Za osiągnięcia w dziedzinie sportu nagrodę otrzymała dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Świata w Strzelectwie - Barbara Moskal. W czasie sesji Radni jak i goście mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z broni, którą na co dzień trenuje Barbara. Gratulacje z rąk Starosty Powiatu Dębickiego  oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Dębickiego otrzymała również I Wicemiss Polski Nastolatek 2018 - Karolina Zaworska.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day