8757888-22- Sztuka wymaga talentu, bezcennego daru, którego nie należy marnować. Dlatego już po raz jedenasty zorganizowaliśmy wyjazdowy plener malarski dla dziesięciorga młodych, utalentowanych mieszkańców ziemi dębickiej – mówił w piątek (19 października br.) Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła, otwierając w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury Wystawę Poplenerową Celiny 2018.

Prace młodych autorów będzie można oglądać w Galerii MOK do 31 października br. W plenerze, zorganizowanym przez Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy, wzięli udział: Roksana Koper, Julia Dentko, Alicja i Aleksandra Mróz, Karolina Parys, Oliwia Kornaś, Małgorzata Surowiec, Urszula Zych, Łucja Kłósek oraz Jan Świętoń. Wszyscy uczestnicy otrzymali od Starosty gratulacje i upominki. Nad warsztatem artystycznym uczniów czuwali plastycy: pan Ryszard Kucab oraz pani Mariola Zając.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day