koncert tadekJuż 8 listopada br., W Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, odbędzie się koncert Tadeusza Polkowskiego "Rap dla Niepodległej" z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Raper, występujący pod pseudonimem "Tadek", jest znany z utworów o tematyce patriotycznej. Wśród nich są m. in. "Rotmistrz Witold Pilecki", "Generał Nil" i "Żołnierze wyklęci".

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi