koncert tadekJuż 8 listopada br., W Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, odbędzie się koncert Tadeusza Polkowskiego "Rap dla Niepodległej" z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Raper, występujący pod pseudonimem "Tadek", jest znany z utworów o tematyce patriotycznej. Wśród nich są m. in. "Rotmistrz Witold Pilecki", "Generał Nil" i "Żołnierze wyklęci".

ZOBACZ PLAKAT

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj