OBWIESZCZENIE Starosty Dębickiego o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy i wezwaniu stron postępowania do złożenia wyjaśnień w sprawie o ustalenie odszkodowania za nieruchomość, położoną w Brzostku Gm. Brzostek, stanowiacą działkę nr ewid. 869/2 o pow. 0,0010 ha....

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day