budynek starostwoDziś (19 listopada br.) odbyła się I Sesja Rady Powiatu Dębickiego VI Kadencji. Podczas posiedzenia Radni Powiatowi dokonali wyboru Prezydium Rady oraz Zarządu Powiatu.

Przewodniczącym RP został pan Michał Maziarka, natomiast jego zastępcami: pani Anna Mazur oraz pan Sławomir Łanucha. Głosami Radnych Urząd Starosty Powiatu Dębickiego objął pan Piotr Chęciek, a Wicestarostą został pan Adam Pieniążek.

Obok Starosty Chęćka oraz Wicestarosty Pieniążka w Zarządzie Powiatu zasiadać będą: pani Bożena Osocha, a także panowie Marek Jaskółka i Andrzej Witek.

ZOBACZ FILM

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar