zbiorka zywnosciZespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy organizuje świąteczną zbiórkę żywności pod patronatem Podkarpackiego Banku Żywności w Rzeszowie, która odbędzie się w dniu 30 listopada i 1 grudnia 2018 roku.

Zbiórka pod hasłem „Na Gwiazdkę podziel się miłością”  będzie prowadzona na terenie sklepu Carrefour przez wolontariuszy działających w szkolnym wolontariacie. Zebrane produkty zostaną podarowane najuboższym rodzinom, osobom starszym i dotkniętym biedą oraz innym potrzebującym w naszym regionie.

Lista produktów, które można przekazać podczas zbiórki będzie umieszczona na plakatach informacyjnych na terenie sklepu Carrefour. Niech poniższe słowa będą zachętą do wsparcia naszej wspólnej akcji:

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha , aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody
wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.”

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day