256412ll-5Dzisiaj (4 grudnia br.) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy odbył się uroczysty apel z okazji powołania mł. bryg. Marcina Radzika na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP.

Mł. bryg. Marcin Radzik służbę pożarniczą rozpoczął w 1998 roku. Całe swoje życie zawodowe związał z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. W ciągu 20 lat pracy był wielokrotnie nagradzany i odznaczany. Otrzymał: Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Srebrną Odznakę Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej oraz Złoty Medal za Zasługi dla Pożarnictwa.

Podczas uroczystości Powiat Dębicki reprezentowali panowie: Starosta Piotr Chęciek, Wicestarosta Adam Pieniążek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day