8458745-9Rekord padł wczoraj (16 grudnia br.) w hali Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy, gdzie odbyła się akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Domu Dziecka „Hanka”. Podczas XV edycji tego przedświątecznego wydarzenia zebrano upominki o wartości przekraczającej 30 tys. zł! Turniej odbył się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Impreza  cieszyła się sporym zainteresowaniem. Wśród publiczności panowała gorąca, rodzinna atmosfera, a na parkiecie zacięta, sportowa rywalizacja. Start piłkarskich potyczek poprzedziło oficjalne otwarcie spotkania. Głos zabrali między innymi pan Piotr Chęciek, Starosta Powiatu Dębickiego oraz Dyrektor Domu Dziecka „Hanka” - pani Małgorzata Grabowska.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Najlepsza okazała się reprezentacja Osiedla Matejki, a kolejne miejsca na podium zajęły zespoły: ŁHE'03 (II lokata) oraz Domu Dziecka „Hanka” & Wisłoka Dębica (III lokata). Jednak największymi wygranymi całego turnieju okazali się sponsorzy i darczyńcy oraz sami kibice, którzy zdecydowali się pomóc przy organizacji oraz zbiórce prezentów.

• 23 Sty
    IV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 31 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day