4582155-10Blisko 70 uczestników wzięło udział w XXIV edycji Międzyszkolnego Konkursu „Wybieram Trzeźwość”, który został dziś (20 grudnia br.) rozstrzygnięty w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.

Uczniowie 14 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych próbowali swoich sił w zmaganiach plastycznych i literackich. Nagrody dla zwycięzców ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy. Gratulujemy!

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar
    V Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day