4582155-10Blisko 70 uczestników wzięło udział w XXIV edycji Międzyszkolnego Konkursu „Wybieram Trzeźwość”, który został dziś (20 grudnia br.) rozstrzygnięty w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.

Uczniowie 14 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych próbowali swoich sił w zmaganiach plastycznych i literackich. Nagrody dla zwycięzców ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy. Gratulujemy!

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day