4582155-10Blisko 70 uczestników wzięło udział w XXIV edycji Międzyszkolnego Konkursu „Wybieram Trzeźwość”, który został dziś (20 grudnia br.) rozstrzygnięty w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.

Uczniowie 14 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych próbowali swoich sił w zmaganiach plastycznych i literackich. Nagrody dla zwycięzców ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy. Gratulujemy!

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day