88854222111-28Koncert kolęd i pastorałek w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych uświetnił spotkanie opłatkowe samorządowców ziemi dębickiej. Wśród gości nie zabrakło parlamentarzystów, przedstawicieli duchowieństwa, oświaty, kultury, służb mundurowych, przedsiębiorców, mediów oraz dyrektorów wydziałów i jednostek organizacyjnych podległych Starostwu.

Uroczystość odbyła się wczoraj (20 grudnia br.). Podczas koncertu, publiczność wysłuchała kolęd i pastorałek w ciekawych aranżacjach uczniów i nauczycieli ZPSM. Zanim jednak na scenie pojawili się młodzi artyści, gości powitał Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka. Następnie głos zabrał Starosta Piotr Chęciek, który dziękował za dotychczasowe wsparcie i współpracę, a z okazji świąt Bożego Narodzenia życzył zebranym wszelkiej dobroci oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Dalsza część uroczystości odbyła się w sali lustrzanej szkoły, gdzie ks. Ryszard Piasecki, Proboszcz Parafii pw. Świętej Jadwigi w Dębicy, odmówił modlitwę, po czym zebrani - łamiąc się opłatkiem - składali sobie wzajemne życzenia.

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day