88854222111-28Koncert kolęd i pastorałek w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych uświetnił spotkanie opłatkowe samorządowców ziemi dębickiej. Wśród gości nie zabrakło parlamentarzystów, przedstawicieli duchowieństwa, oświaty, kultury, służb mundurowych, przedsiębiorców, mediów oraz dyrektorów wydziałów i jednostek organizacyjnych podległych Starostwu.

Uroczystość odbyła się wczoraj (20 grudnia br.). Podczas koncertu, publiczność wysłuchała kolęd i pastorałek w ciekawych aranżacjach uczniów i nauczycieli ZPSM. Zanim jednak na scenie pojawili się młodzi artyści, gości powitał Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka. Następnie głos zabrał Starosta Piotr Chęciek, który dziękował za dotychczasowe wsparcie i współpracę, a z okazji świąt Bożego Narodzenia życzył zebranym wszelkiej dobroci oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Dalsza część uroczystości odbyła się w sali lustrzanej szkoły, gdzie ks. Ryszard Piasecki, Proboszcz Parafii pw. Świętej Jadwigi w Dębicy, odmówił modlitwę, po czym zebrani - łamiąc się opłatkiem - składali sobie wzajemne życzenia.

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi
    Finał VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 9:00. All Day