52412541254-5Gorące brawa zebrali młodzi artyści i ich opiekunowie podczas Koncertów Noworocznych Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Oba wydarzenia odbyły się w ostatni piątek i sobotę, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Kosmos”. Szkoła zorganizowała koncerty przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Z repertuarem najpiękniejszych kolęd i pastorałek zaprezentowali się uczniowie i nauczyciele ZPSM, Niepublicznej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Dębicy, absolwenci oraz zaproszeni goście, wśród których można było usłyszeć Alicję Płonkę, Jana Michalaka oraz Pawła Szlachtę.

Zagrała również Orkiestra Symfoniczna pod batutą Ewy Trojan, Orkiestra Smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę i Zespół Instrumentów Dętych pod kierunkiem Andrzeja Korusa. Chór Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy poprowadziła Alicja Stasiowska-Piwowar.

ZDJĘCIA UDOSTĘPNIONE przez ZPSM w Dębicy

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie