stpwMDDP Akademia Biznesu zaprasza do wzięcia udziału w Projekcie „Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania” realizowanym w ramach projektu konkursowego Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy:
• pracowników publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli (PDN,ODN itp.),
• pracowników publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (PPP),
• pracowników bibliotek pedagogicznych (BP),
• doradców metodycznych,
• indywidualnych specjalistów (np. psycholodzy, pedagodzy, metodycy, nauczyciele, informatycy, programiści, graficy, itp.) i trenerzy świadczący usługi szkoleniowe i doradcze w obszarze oświaty, posiadający potwierdzoną współpracę, z co najmniej jedną z ww. instytucji systemu wspomagania (BP, PDN,ODN, PPP itp.), bądź deklarujący nawiązanie takiej współpracy, (weryfikacja na podstawie poprawnie wypełnionego załącznika nr 6 do Umowy).

CZYTAJ INFORMACJĘ

ZOBACZ HARMONOGRAM SZKOLEŃ

ZOBACZ PLAKAT

• 25 Sie