sumo 19Po raz drugi w Dębicy w dniu 10 lutego br. odbędą się zawody Pucharu Polski Seniorek i Seniorów, Juniorek i Juniorów w Sumo. Najlepsi zawodnicy w kraju w tej dyscyplinie sportu zmierzą się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy przy ul. Sportowej 26. Starostwo Powiatowe w Dębicy włączyło się w organizację tego sportowego wydarzenia.

ZOBACZ PLAKAT

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar