pztpndJuż w tą sobotę (9 lutego br.) w Paszczynie odbędzie się I Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Imprezę zorganizował Ludowy Klub Sportowy Paszczyniak w Paszczynie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Dębicy. Zmagania małych piłkarzy rozpoczną się o godz. 9:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Paszczynie, 39-207 Paszczyna 241.

ZOBACZ PLAKAT

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj