zdjcie-do-newsaOrganizator wydarzenia - Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania - obiecuje, że na poszukujących zatrudnienia i gotowych na nowe wyzwania zawodowe będą czekać ciekawe oferty pracy od najprężniejszych firm. XVIII już targi odbędą się w czwartek (14 lutego br.) w Hali Podpromie w Rzeszowie. Start o godz. 10.00, zakończenie - 16.00.

Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się z ofertami 50 pracodawców z naszego regionu, a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic, Opola, z USA i Niemiec, m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej oraz usługowej.

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day