zdjcie-do-newsaOrganizator wydarzenia - Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania - obiecuje, że na poszukujących zatrudnienia i gotowych na nowe wyzwania zawodowe będą czekać ciekawe oferty pracy od najprężniejszych firm. XVIII już targi odbędą się w czwartek (14 lutego br.) w Hali Podpromie w Rzeszowie. Start o godz. 10.00, zakończenie - 16.00.

Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zapoznać się z ofertami 50 pracodawców z naszego regionu, a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic, Opola, z USA i Niemiec, m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej oraz usługowej.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day