Konkurs MySocialEurope 028 maja br. w Sibiu, w Rumunii - w ramach Dialogu Obywatelskiego – 300 młodych Europejczyków, rozmawiać będzie o przyszłości Europy z Komisją Europejską. W gronie debatujących znajdą się również trzej zwycięzcy konkursu fotograficznego #MySocialEurope.

#MySocialEurope to konkurs fotograficzny skierowany do osób w wieku 18-30 lat, mieszkających w Unii Europejskiej. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, które pokaże, jak powinny być rozwijane prawa socjalne w Europie.

Zdjęcia w konkursie #MySocialEurope można zgłaszać do 04 marca 2019 roku. Obok zaproszenia do udziału w spotkaniu w Rumunii, zwycięzcy otrzymają również bilety Interrail, umożliwiające podróż pociągiem po całej Europie. Ponadto zostanie wyłonionych kolejnych 12 prac, a ich autorzy otrzymają aparaty Fujifilm Instax (Mini 90 neo classic) oraz etui i paczkę filmów instax. Podczas Dialogu zostanie również zorganizowana wystawa, na której zostaną zaprezentowane nagrodzone prace.

Organizatorzy przewidzieli również inne nagrody dla autorów dalszych miejsc w konkursie. Bliższe informacje o konkursie znajdują się na portalu organizatora.

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day