Konkurs MySocialEurope 028 maja br. w Sibiu, w Rumunii - w ramach Dialogu Obywatelskiego – 300 młodych Europejczyków, rozmawiać będzie o przyszłości Europy z Komisją Europejską. W gronie debatujących znajdą się również trzej zwycięzcy konkursu fotograficznego #MySocialEurope.

#MySocialEurope to konkurs fotograficzny skierowany do osób w wieku 18-30 lat, mieszkających w Unii Europejskiej. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, które pokaże, jak powinny być rozwijane prawa socjalne w Europie.

Zdjęcia w konkursie #MySocialEurope można zgłaszać do 04 marca 2019 roku. Obok zaproszenia do udziału w spotkaniu w Rumunii, zwycięzcy otrzymają również bilety Interrail, umożliwiające podróż pociągiem po całej Europie. Ponadto zostanie wyłonionych kolejnych 12 prac, a ich autorzy otrzymają aparaty Fujifilm Instax (Mini 90 neo classic) oraz etui i paczkę filmów instax. Podczas Dialogu zostanie również zorganizowana wystawa, na której zostaną zaprezentowane nagrodzone prace.

Organizatorzy przewidzieli również inne nagrody dla autorów dalszych miejsc w konkursie. Bliższe informacje o konkursie znajdują się na portalu organizatora.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day