otw konk ofertRozstrzygnięcie I Otwartego Konkursu Ofert 2019 ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Dębickiego dnia 31 stycznia 2019 r.

Decyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 27 lutego 2019 roku w oparciu o opinie komisji konkursowej zawarte w protokole z dnia 22 lutego 2019 roku, przyznano dotacje na realizację zadań publicznych.

ZOBACZ ROZSTRZYGNIĘCIE

• 21 Wrz
    XII Zapaśniczy Memoriał Dębickich Mistrzów im. Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada, Andrzeja Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day

• 30 Lis