kiermasz2Starostwo Powiatowe w Dębicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Kiermaszu Wielkanocnym połączonym z XIII Powiatowym Konkursem na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Oba wydarzenia odbędą się 14 kwietnia (niedziela) 2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy przy ul. Ogrodowej 20.

Program imprezy:

godz. 12.00 - otwarcie Kiermaszu,
godz. 12.30 - rozpoczęcie prac Komisji Konkursowej,
godz. 14.30 - ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.

Uczestnicy mogą startować w czterech kategoriach: najpiękniejsze pisanki, współczesne ozdoby wielkanocne, stół wielkanocny oraz ciasto wielkanocne. Wypełnione karty zgłoszeń należy dostarczyć osobiście lub pocztą w terminie do 29 marca 2019 roku do Starostwa Powiatowego w Dębicy (ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica, pok. 207, 235).

KARTA ZGŁOSZENIA I REGULAMIN KONKURSU

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi