kredkiWydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy organizuje VI Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje spotkania z przyrodą".

Prace należy składać do 15 października 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Dębicy.

Załączniki:
Karta zgłoszenia
Klauzula zgody dla osób niepełnoletnich
Klauzula zgody dla osób pełnoletnich
Nota informacyjna

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day