kredkiWydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy organizuje VI Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje spotkania z przyrodą".

Prace należy składać do 15 października 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Dębicy.

Załączniki:
Karta zgłoszenia
Klauzula zgody dla osób niepełnoletnich
Klauzula zgody dla osób pełnoletnich
Nota informacyjna

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day