kiermasz-plakat-jpg-2019Blisko 40 wystawców będzie prezentować swoje stoiska podczas Kiermaszu Wielkanocnego połączonego z XIII Powiatowym Konkursem na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Wydarzenie, organizowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy, odbędzie się 14 kwietnia (niedziela) br. w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy przy ul. Ogrodowej 20.

Program imprezy:

godz. 12.00 - otwarcie Kiermaszu,
godz. 12.30 - rozpoczęcie prac Komisji Konkursowej,
godz. 14.30 - ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.

Jak zawsze będzie można popróbować świątecznych specjałów, podpytać o przepisy, metody i pomysły na wykonanie wielkanocnych ozdób, a w razie chęci - kupić prezentowane rękodzieło i wyroby. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ZOBACZ PLAKAT

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip