09 11W dniu 6 kwietnia br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu odbył się  „V Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XIV Rocznicę Śmierci”, którego organizatorami był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica we współpracy z Gminą Dębica, Starostwem Powiatowym w Dębicy, Firmą Sparta-Mielec, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Ratownictwem Wodnym Rzeczpospolitej oddział Mielec, Klubem Sportowym „Chemik” Pustków, Publiczną Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Stobiernej, Publiczną Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Brzeźnicy, Gminnym Zakładem Komunalnym w Brzeźnicy oraz Parafią św. Stanisława BM w Pustkowie-Osiedlu. Po raz piąty na terenie Gminy Dębica można było uczestniczyć w takiej formie upamiętnienia życia i pontyfikatu Jana Pawła II.

CZYTAJ RELACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez GOSiR Gminy Dębica

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day