mini-mode-talenty-2019Na 26 kwietnia br. (piątek) zaplanowano koncert z cyklu Młode Dębickie Talenty. To wyjątkowe wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach obchodów 45–lecia istnienia Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy. Na scenie zaprezentują się wychowankowie PSM: Aleksandra Pietrucha – skrzypce przy akompaniamencie Żanny Parchomowskiej i Jiacheng Dai, Michał Łączak – klarnet solo oraz Iga Dąbrowska – prowadzenie. Koncert odbędzie się w Auli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy o godz. 17:00. Wstęp wolny.

ZOBACZ PLAKAT

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie