wisloka W związku z poprawą sytuacji metereologicznej i hydrologicznej oraz stabilizacją wód w rzekach i potokach Starosta Dębicki w dniu 27 maja 2019 r. od godz. 11:00 odwołuje pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Powiatu Dębickiego.

Zarządzenie Nr 16/2019 Starosty Powiatu Dębickiego z dnia 27 maja 2019 r.

Zarządzenie Nr 107/19 Wojewody Podkarpackiego z dnia 27 maja 2019 r.

• 21 Wrz
    XII Zapaśniczy Memoriał Dębickich Mistrzów im. Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada, Andrzeja Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day

• 30 Lis
    Kabaret Moralnego Niepokoju – nowy program „Tego jeszcze nie grali” Dom Kultury „MORS” w Dębicy, godz. 16:00. All Day