11„Festiwal nauki i rozrywki” odbył się dzisiaj (31 maja br.) w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy. W programie znalazły się pokazy naukowe połączone z eksperymentami, objazdowe planetarium, wystawa staroci oraz pokaz żonglerki. Dodatkowo dla wszystkich uczniów, z okazji jutrzejszego Dnia Dziecka, przygotowano szereg atrakcji - m. in. malowanie twarzy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Dębicki.

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day