bicyklomania 2019Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz producent rowerów firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym „BICYKLOMANIA 2019”.

Start odbędzie się 15 czerwca br. (sobota) o godz. 9:00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności. Na mecie na wszystkich uczestników czekają atrakcje, nagrody i rowerowy Piknik.

Program tegorocznej Bicyklomanii, to już tradycyjnie wspólny przejazd rowerami i piknik na mecie: na stodole KS „Wisłoka”.

CZYTAJ REGUALMIN

ZOBACZ PLAN TRASY

ZOBACZ PLAKAT

• 29 Cze