ryby 201935 wędkarzy uczestniczyło w IV Zawodach Wędkarskich o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego, które odbyły się na łowiskach TC Dębica przy Alejach Jana Pawła II w Dębicy. Wczorajszą (10 czerwca br.) imprezę sportową zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym przy współpracy z Kołami nr 9 „Płoć”, nr 11 „Gryf” oraz nr 38 „Troć” Polskiego Związku Wędkarskiego w Dębicy.

W kategorii seniorów pierwsze miejsce w sektorze „Spławik” zajął pan Jacek Matera, drugą lokatę zdobył pan Jakub Drożdż, natomiast trzecią - pan Cyprian Gwóźdź. W sektorze „Feeder” zwyciężył pan Mariusz Pisarz, który jednocześnie otrzymał Puchar Starosty za największy połów - ponad 9 kilogramów, drugie miejsce wywalczył pan Krzysztof Rek a na trzeciej pozycji uplasował się pan Robert Karaś.

W kategorii juniorów niezłym wynikiem mógł pochwalić się Krystian Hebda z połowem ważącym ponad 2 kilogramy.

ZOBACZ FILM

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip