rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

11111114454XVI edycja konkursu ,,Ja i moje środowisko” odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu. Jedynym z jej elementów było przygotowanie w formie elektronicznej pracy pod tytułem ,,Zdrowy styl życia młodzieży" . Wśród nagród znalazła się wycieczka do Pienińskiego Parku Narodowego, ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

W konkursie wystartowali uczniowie z jedenastu szkół. Autorzy najlepszych prac to dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 5, SP nr 9 i Miejskiego Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz ZS w Pustkowie-Osiedlu i ZS w Paszczynie. Gratulacje i nagrody dla laureatów wręczyli wspólnie Wicestarosta Powiatu Dębickiego Adam Pieniążek i Dyrektor ZS w Pustkowie-Os. Sławomir Słyś.

Laureaci konkursu:
• 1 miejsce ex aequo: Aleksandra Kliś oraz Zuzanna Barnaś, SP nr 5 w Dębicy, opiekun p. Wiesława Klisiewicz,
• 2 miejsce ex aequo: Filip Polek, ZS w Pustkowie-Osiedlu, opiekun p . Bogusława Zapart oraz Artur Ryba, ZS w Paszczynie, opiekun p. Małgorzata Tyksińska,
• 3 miejsce ex aequo: Caroline Zarzeczny, MG nr 4 w Dębicy, opiekun p. Dorota Mleczko oraz Marlena Śmietana, SP nr 9 w Dębicy, opiekun p. Irena Stawarz.

ZOBACZ NAGRODZONĄ PREZENTACJĘ

  • 21 Wrz
    XII Zapaśniczy Memoriał Dębickich Mistrzów im. Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada, Andrzeja Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day

  • 30 Lis
    Kabaret Moralnego Niepokoju – nowy program „Tego jeszcze nie grali” Dom Kultury „MORS” w Dębicy, godz. 16:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie