Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, fundacji oraz stowarzyszeń zainteresowanych udziałem w Otwartych Konkursach Ofer ogłasznych przez Powiat Dębicki, na spotkanie, które odbędzie się 23 marca 2015 r. o godz. 16.00 w sali sesyjnej na IV piętrze Starostwa Powiatowego w Dębicy, przy ul. Parkowej 28. Spotkanie poświęcone będzie, między innymi, omówieniu kwestii związanych z wymogami formalnym oraz merytorycznymi składanych ofert, jak również prawidłowością realizowanych zadań.

• 01 Gru
    XIX Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego na hali sportowej ZS nr 2 w Dębicy, ul. Lisa 2, godz. 9:00. All Day

• 15 Gru
    Memoriał Dębickich Mistrzów - K. Lipienia, R. Świerada, A. Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day