Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, fundacji oraz stowarzyszeń zainteresowanych udziałem w Otwartych Konkursach Ofer ogłasznych przez Powiat Dębicki, na spotkanie, które odbędzie się 23 marca 2015 r. o godz. 16.00 w sali sesyjnej na IV piętrze Starostwa Powiatowego w Dębicy, przy ul. Parkowej 28. Spotkanie poświęcone będzie, między innymi, omówieniu kwestii związanych z wymogami formalnym oraz merytorycznymi składanych ofert, jak również prawidłowością realizowanych zadań.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day