07 01Starostwo Powiatowe w Dębicy zaprasza mieszkańców powiatu dębickiego na IX Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy, który odbędzie się tradycyjnie w Niedzielę Palmową 29 marca 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w kiermaszu, a także zakupić stroiki na stół, tradycyjne wielkanocne wypieki oraz degustować świąteczne potrawy, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu dębickiego i wystawców indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy.

Początek godz. 11.00

ZOBACZ PLAKAT

• 27 Lut