szopka2016Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Galeria Sztuki MOK serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu dębickiego do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

Celem konkursu jest zachowanie tradycji tworzenia szopek, zachęcenie do inwencji twórczej  z uwzględnieniem akcentów regionalnych oraz prezentacja artystycznych efektów pracy, jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami konkursu oraz nadsyłanie prac.

REGULAMIN dla szkół

REGULAMIN dla Gminnych Ośrodków Kultury

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day