DSCF7784Kilkadziesiąt osób wzięło udział w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej w Dębicy. Liryczne zmagania odbyły się w dniach 17 – 18 listopada br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Uczestnicy prezentowali utwory w dwóch kategoriach: poezja śpiewana oraz turniej recytatorski.

Konkursowicze zmierzyli się w trzech przedziałach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Nagrody dla zwycięzców ufundował Powiat Dębicki. Wręczyli je wspólnie Przewodniczący Rady Powiatu Mateusz Smoła i Barbara Pelczar-Białek, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji w Starostwie.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie