Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

5°C
4 km/h
1015 hPa
Powiatowy monitoring powietrza
Są pieniądze do wzięcia na założenie własnej firmy

Są pieniądze do wzięcia na założenie własnej firmy

InformacjeInne

Bezpłatne szkolenia oraz wsparcie finansowe do 30 tys. zł mogą otrzymać mieszkańcy województwa podkarpackiego, którzy wezmą udział w projekcie „Od pomysłu do sukcesu z własną firmą”. Na zgłoszenia czeka Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Rekrutacja potrwa od 18 do 29 maja br.

Oferta adresowana jest do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo w wieku 30 lat i więcej, które chcą założyć własną firmę i nie prowadziły zarejestrowanej działalności gospodarczej w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu. To program współfinansowany z pieniędzy Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Ze względu na pandemię koronawirusa, dokumenty rekrutacyjne można dostarczać WYŁĄCZNIE POCZTĄ TRADYCYJNĄ LUB KURIEREM na adres Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.: M. Dąbrowskiej 15 pok. 208, 39-400 Tarnobrzeg.