Dzień Rodzicielstwa Zastępczego 2022

Informacje

Kolorowo, wesoło i rodzinnie było podczas poniedziałkowego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który 30 maja 2022 r. odbył się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wydarzenie zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy w Sportowej Stodole przy ul. Ignacego Lisa.

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji, rozstrzygnięto także konkursy oraz wręczono upominki i nagrody. Zabawy dla najmłodszych, dmuchaniec czy wystawa prac konkursu plastycznego „Moje marzenie” to tylko część z wielu propozycji gospodarzy.

Nagrody za konkurs plastyczny laureatom wręczali Piotr Niedbalec Dyrektor PCPR w Dębicy oraz wicestarosta dębicki Adam Pieniążek, który w dalszej części imprezy zaskoczył swoim czynnym uczestnictwem w konkursie muzycznym, grając na akordeonie w duecie z młodym muzykiem.