Kolejne inwestycje drogowe powiatu: nowe chodniki i przebudowa skrzyżowania w gminie Żyraków

InformacjeInwestycje

Do połowy grudnia br. mają się zakończyć prace budowalne w obrębie skrzyżowania w Straszęcinie, gdzie w pobliżu kościoła powstaje trzeci pas wyjazdowy w kierunku Dębicy. Inwestycja ma kosztować blisko 112 tys. złotych.

Trwa tutaj również budowa ponad 140-metrowego chodnika wzdłuż drogi powiatowej Przecław – Chotowa. Wartość tego zadania sięga 86 tys. złotych.

W Korzeniowie natomiast zakończono budowę prawie 200-metrowego chodnika. Koszt tej inwestycji to blisko 140 tys. złotych.