Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Orkiestra Dęta Gminy Żyraków koncertowała noworocznie w Zespole Szkół Specjalnych

Orkiestra Dęta Gminy Żyraków koncertowała noworocznie w Zespole Szkół Specjalnych

InformacjeKultura

Tradycyjne kolędy i pastorałki oraz popularne utwory świąteczne w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Żyraków królowały dziś w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy. Artyści wystąpili na tutejszej scenie w Koncercie Noworocznym pod batutą powiatowego radnego Grzegorza Steca.

Efektowne widowisko oklaskiwała sala pełna widzów, którzy podziwiali kunszt muzyków i wokalistów. Nie zabrakło również akcentów humorystycznych - koncert rozpoczął starosta Piotr Chęciek, który z przymrużeniem oka wcielił się w rolę świeżo upieczonego dyrygenta.

Repertuar pod batutą Grzegorza Steca obfitował w wiele radosnych melodii, ale znalazły się w nim także bardziej stonowane i wzruszające kompozycje.

Wydarzenie – przygotowane przez Stowarzyszenie „Orkiestra Dęta Gminy Żyraków” – odbyło się przy wsparciu Powiatu Dębickiego. 

Starosta dębicki przemawiaArtysta gra na instrumencie dętymGrupa osób śpiewaStarosta dębicki przemawiaOrkiestraStarosta dębicki przemawiaOrkiestraOrkiestraOrkiestraArtystka gra na instrumencie dętymArtysta gra na keyboardzieOrkiestraOrkiestraOrkiestraOrkiestraGrupa osób śpiewaUczestnicy wydarzeniaUczestnicy wydarzeniaGrupa osób śpiewa