Otwarcie budynków klubowych LKS Straszęcin i Wiewiórka

Sport

W sobotnie popołudnie (30 października br.) miało miejsce uroczyste otwarcie Budynku Klubowego LKS Straszęcin oraz LKS Wiewiórka. Po poświęceniu budynków odbyło się spotkanie okolicznościowe, któremu towarzyszyła wystawa prac plastycznych "Żyj Zdrowo i Na Sportowo" dzieci i młodzieży uczęszczających do Świetlic Wiejskich w Straszęcinie i Wiewiórce.

W uroczystościach Powiat Dębicki reprezentował Starosta Piotr Chęciek, który złożył działaczom sportowym obu klubów serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów sportowych.

Zdjęcia udostępnione przez Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie.