Pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę wieloletniego Sekretarza Powiatu Dębickiego

Informacje

Podczas sesji Rady Powiatu Dębickiego 27 października 2021 odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę wieloletniego Sekretarza Powiatu Dębickiego - pana Michała Prażaka.

W imieniu wszystkich, byłych i obecnych pracowników starostwa, a także członków zarządu i radnych, starosta Piotr Chęciek wraz z przewodniczącym Michałem Maziarką oraz wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Anną Mazur złożył wyrazy wdzięczności za 19 lat wzorowej pracy na stanowisku Sekretarza, za nieustanną dbałość o dobre imię starostwa oraz świetną organizację pracy w urzędzie.

- Jestem niezmiernie wdzięczny, że mogłem zawsze liczyć na jego wsparcie, fachową poradę, rozległą wiedzę i kompetencje – podkreślał wicestarosta Adam Pieniążek. – Michale, będzie nam Ciebie bardzo brakować! Wypoczywaj na zasłużonej emeryturze i odwiedzaj nas często!

Panu Michałowi życzymy dużo spokoju i odpoczynku na zasłużonej emeryturze, spełnienia marzeń i planów oraz wielu radosnych chwil spędzonych w gronie przyjaciół i rodziny.