Wyróżnienie `Najlepsza strona WWW` dla Powiatu Dębickiego w 20. edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej!

Wyróżnienie "Najlepsza strona WWW" dla Powiatu Dębickiego w 20. edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej!

InformacjeInne

Znamy wyniki jubileuszowej – 20. edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Jednostki samorządu terytorialnego szczebla powiatowego, gminnego i miejskiego zostały ocenione przez kapitułę konkursową w różnych kategoriach. W jednej z nich - "Jednostki Samorządu Terytorialnego w sieci Internet. Wyróżnienie dla najlepszej strony WWW" otrzymał Powiat Dębicki. Pozostałe dwa równoważne tytuły w tej kategorii otrzymały gmina Białobrzegi oraz miasto Przemyśl.

Główne nagrody dla najlepszych samorządów powędrowały decyzją Kapituły do:
1. w kategorii powiat: Powiat Rzeszowski Józef Jodłowski
2. w kategorii gmina: Gmina Zaleszany Paweł Gardy
3. wkategorii miasto: Miasto i Gmina Zagórz Ernest Nowak

W tym roku ze względu na pandemię statuetki w plebiscycie na najlepsze podkarpackie samorządy odebrali tylko trzej główni zwycięzcy.

Info. i fot.: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

Wojewoda Podkarpacki przed mikrofonemStatuetki Podkarpackiej Nagrody Samorządowej