Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

XX Jubileuszowa Edycja Turnieju Wiedzy o Bankowości

XX Jubileuszowa Edycja Turnieju Wiedzy o Bankowości

Oświata

10 drużyn wzięło udział w dzisiejszej (19 maja br.) XX Jubileuszowej Edycji Turnieju Wiedzy o Bankowości pod hasłem: "Innowacje w bankowości" w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

W Turnieju rywalizowały 4-osobowe grupy uczniów z "Ekonomika", reprezentując następujące banki: BNP Paribas S.A. w Dębicy, Bank Powszechna Kasa Oszczędności BP SA w Dębicy, Alior Bank w Dębicy, Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, Santander Bank Polska w Dębicy, Bank Spółdzielczy w Żyrakowie, Bank Polska Kasa Opieki SA w Dębicy, ING Bank Śląski SA w Dębicy, Credit Agricole Bank Polska S.A. w Dębicy, Getin Noble Bank S.A. w Dębicy

Rywalizacja odbywała się w trzech etapach: pierwszy to test z wiedzy o bankowości, drugi to prezentacja plakatu i hasła reklamowego, natomiast trzeci to film promocyjny przygotowany przez poszczególne drużyny.

Plakaty z hasłami reklamowymi i filmy zostały ocenione przez członków Jury, czyli dyrektorów i pracowników NBP, Starostę Powiatu Dębickiego Piotra Chęćka, Wicestarostę Powiatu Dębickiego Adama Pieniążka, dyrektorów i pracowników współpracujących ze szkołą banków, dyrekcję ZSE i organizatorów turnieju.

Podium przedstawia się następująco:
I miejsce - Santander Bank Polska w Dębicy - skład drużyny: Aleksandra Mazur, Julita Kubas, Katarzyna Wadas, Klaudia Gawron
II miejsce - Alior Bank w Dębicy - skłąd drużyny: Kaja Bryg, Kornelia Kolebuk, Izabela Ryś, Magdalena Sztorc
III miejsce - ING Bank Śląski SA w Dębicy - skład drużyny: Dominika Borek, Jagoda Róg, Nadia Sikorska, Oliwia Trojan

Starostwo Powiatowe w Dębicy wsparło finansowo powyższe wydarzenie.