Za nami XIV Zapaśniczy Memoriał Dębickich Mistrzów

Sport

W sobotę (30 września br.) odbył się XIV Memoriał Dębickich Mistrzów: Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada i Andrzeja Skrzydlewskiego - utalentowanych zapaśników w stylu klasycznym.

W zawodach uczestniczyło prawie 50 młodych zawodników, w tym zaproszoni zapaśnicy ze Swecji. Zanim jednak w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 2 (dawna hala Wisłoki) ruszyła sportowa rywalizacja, Władze Powiatu Dębickiego, Miasta Dębica oraz Gminy Dębica, zawodnicy, sportowi działacze i sympatycy KS Wisłoka złożyli wieńce i odmówili słowa modlitwy przy grobach Kazimierza Lipienia i Ryszarda Świerada.

Starosta Dębicki Piotr Chęciek ufundował pamiątkowe statuetki dla zapaśników uczestniczących w turnieju. Wydarzenie zorganizował Klub Sportowy Wisłoka Dębica.

Zawodnicy podczas walkiZawodnicy podczas walkiMedalePrzemówienie księdza na cmentarzuStarosta Dębicki i Burmistrz Dębicy składają kwiatyStarosta Dębicki i Burmistrz Dębicy składają kwiatyDelegacja składa kwiatyDelegacja składa kwiatyPoczet sztandarowyKwiatyGrupa osóbDelegacja składa kwiatyDelegacja składa kwiatyKwiatyNagrodyZawodnicyStarosta dębicki udziela wywiaduWywiadMaskotka Wisłoka, Zawodnicy TurniejuZawodnicy podczas walkiZawodnicy podczas walkiGrupa osóbZawodnicyZawodnicy podczas walkiSędzia wskazuje zwycięzcęZawodnicy podczas walkiGrupa osóbZawodnicy podczas walkiSędzia wskazuje zwycięzcęZawodnicyZawodnicy podczas walkiZawodnicy podczas walkiSędzia wskazuje zwycięzcęZawodnicy podczas walkiTurniej