Konkurs Powiatowy `Życie i działalność Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Konkurs Powiatowy "Życie i działalność Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Informacje

Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie powiatowym "Życie i działalność Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego" pod hasłem "Kocham ojczyznę więcej niż własne serce".

Kategorie konkursu:

Kategoria I wiedzy (praca pisemna)

Kategoria II multimedialna (filmik, prezentacja multimedialna, kronika)

Terminy konkursu:

Konkurs w kategorii I wiedzy odbędzie się 26.11.2021 r. w LO w Pilźnie. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi w dniu 26.11.2021 r. W trakcie konkursu zostaną zaprezentowane nagrodzone prace w kategorii II. Ich zwycięzcy zostaną zaproszeni na galę wręczenia nagród.

ZGODA NA DANE OSOBOWE I KLAUZULA