Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Powiatowy konkurs z Wiedzy Prawnej

Powiatowy konkurs z Wiedzy Prawnej

Informacje

Młodzież szkół średnich z powiatu dębickiego rywalizowała wczoraj (12 maja br.) w starostwie w Dębicy podczas Powiatowego konkursu z Wiedzy Prawnej. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Fundację „Pasieka”.

Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Dębicki. Wydarzenie zostało poprzedzone realizacją cyklu warsztatów prawnych w szkołach średnich. Zajęcia przeprowadzili prawnicy współpracujący z Fundacją „Pasieka”.

Konkurs odbył się w ramach realizacji zadania publicznego, polegającego na prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Oliwia Mirowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Dębicy
II miejsce Julita Czapla – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy
III miejsce Zuzanna Barycza – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Dębicy

Nagrody i gratulacje dla zwycięzców przekazali: Adam Pieniążek - Wicestarosta Powiatu Dębickiego oraz Karol Grześkiewicz – Prezes Fundacji „Pasieka”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zdjęcie grupowePrzewodniczący Rady Powiatu Dębickiego przemawiaPowiatowy Konkurs z Wiedzy PrawnejOpiekunowiePowiatowy Konkurs z Wiedzy PrawnejPrezes Fundacji Powiatowy Konkurs z Wiedzy Prawnej rozdaje arkuszeUczestnicy podczas konkursuUczestnicy podczas konkursuUczestnicy podczas konkursuPrezes Fundacji Wicestarosta wręcza nagrodyPrezes Fundacji I miejsce Oliwia Mirowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w DębicyPrezes Fundacji II miejsce Julita Czapla – Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w DębicyIII miejsce Zuzanna Barycza – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w DębicyWicestarosta wręcza nagrodyUczestnicy konkursu z nagrodamiUczestniczka konkursu z nagrodąUczestniczka konkursu z nagrodąWicestarosta wręcza nagrodyUczestniczka konkursu z nagrodąPrezes Fundacji Uczestniczka konkursu z nagrodąUczestniczka konkursu z nagrodąWicestarosta wręcza nagrodyUczestniczka konkursu z nagrodąWicestarosta wręcza nagrodyUczestniczka konkursu z nagrodą