Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Projekt Nawigator legislacyjny dla NGO

Projekt Nawigator legislacyjny dla NGO

InformacjeOrganizacje Pozarządowe

Zespół Nawigatora Legislacyjnego dla NGO przedstawia Projekt Nawigator Legislacyjny dla NGO, który jest realizowany przez Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Jego celem jest obserwowanie dynamicznie zmieniającego się otoczenia prawnego organizacji pozarządowych w Polsce i udzielanie im wsparcia w zakresie interpretacji oraz zrozumienia zmian w przepisach.

Dlaczego projekt jest ważny? Sprawne zarządzanie w trzecim sektorze może być trudne, szczególnie w kontekście częstych zmian w przepisach i regulacjach prawnych. Dlatego stworzony został program monitoringu legislacyjnego, dzięki któremu monitorowane są wszelkie zmiany prawne, które pośrednio lub bezpośrednio dotyczą organizacji pozarządowych.

Zebrane informacje wysyłane są raz w miesiącu w postaci darmowego newslettera do wszystkich zainteresowanych organizacji.

Organizator projektu zaprasza do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o projekcie, artykułach i newsletterach, a także dane kontaktowe do koordynatorki projektu.

 

Fot. pixabay