Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Zaproszenie dla wystawców na Dębickie Miasteczko Bożonarodzeniowe

Zaproszenie dla wystawców na Dębickie Miasteczko Bożonarodzeniowe

Informacje

Miasto Dębica, Powiat Dębicki i Gmina Dębica zapraszają producentów lokalnych wyrobów, artystów, rzemieślników, firmy, instytucje oraz koła gospodyń wiejskich do udziału w Dębickim Miasteczku Bożonarodzeniowym. Wydarzenie odbędzie się na dębickim Rynku w dniach 19–21 grudnia 2025 r.

Świąteczne miasteczko wprowadzi mieszkańców i odwiedzających w bożonarodzeniowy nastrój, pełen zapachu tradycyjnych potraw, dźwięku kolęd i możliwości zakupu oryginalnych prezentów. Na uczestników będą czekać także liczne atrakcje, w tym propozycje dla najmłodszych.

Wystawcy mogą prezentować swoje produkty w domkach zapewnionych przez Organizatora lub we własnych namiotach.

O przydziale domków decydować będzie komisja, dokonująca wyboru na podstawie następujących kryteriów:
- partnerstwo w programie Dębickiej Karty Mieszkańca,
- atrakcyjność i różnorodność asortymentu,
- obowiązek udziału w jarmarku przez cały okres jego trwania (19–21 grudnia),
- wpływ oferty na podnoszenie walorów estetycznych i jakościowych jarmarku,
- udostępnienie zdjęć oferowanego asortymentu lub stoiska.

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu przyjmowane są do 30 listopada 2025 roku.

Adres e-mail: jarmarki@umdebica.pl, tel. (14) 683 82 12

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin dla Wystawców Dębickiego Miasteczka Bożonarodzeniowego

Karta zgłoszenia

Klauzula informacyjna RODO dla Wystawców

Plakat

Plakat